Aslında konuya başlangıç olarak bütçenizin durumu, evinizin dekorasyon ürünleriyle uyum ve uyumsuzlukları özel yaşamınızdaki hususlar ve sırasıyla çokça sayabileceğimiz bir çok sebep uygun perdenin ne olduğu sorusunun sorulmasına sebep olabilir.

Bizler sektörün aktörleri sizlere öneride buluna bileceğimiz hususlar bütçenizin durumu,evinizdeki mobilyaların durumu,özel yaşamınızda çalışan biri iseniz perde modelinin sizlere sağlayacağı avantaj ve dezavantajlar iyice değerlendirilmelidir.

Perdeler tül kumaş kumaş grubu ve mekanizma gurubu olarak iki sınıfta belirlenmiştir. Unutulmamalı ki her sektörde olduğu gibi perde sektöründe de iyi ürünler ile taklit ürünler mevcut olmakla beraber son dönemde hem mekanizma grubunda hem tül kumaş grubunda dokuma esnasında plastik karışımların yoğunlukla kullanılması bir çok alerjik hadiseyi ve dahi kanserojen ürünler olması sebebiyle insan sağlığını ciddi şekilde etkiler duruma gelmiştir. Sizler hem iyi ürünler almalı hem de sağlığınızı tehlikeye atmamalısınız. Piyasadaki amansız rekabet özelikle bu dönemde perde satıcılarının bir çoğunu bu olumsuz ürünleri satmaya teşvik etmektedir. Bizler Gebze TEMAPERDE olarak her şeyin fiyat olmadığının en önemli şeyin en önemli şeyin insan sağlığı olduğu bilinciyle hareket ederek üzerine düşen tüm sorumlulukları yerine getirmeye gayret göstermektedir. Kaliteli ürün gerçek fiyatla doğru orantı için olduğu bilinmelidir. Hatta eskilerin dediği gibi ucuz etin yahnisinin ne olduğu hepimiz tarafından malumdur. Şunu bilmenizi tüm samimiyetimizle isteriz ki sizlere en uygun ve doğru ürünü sizlerin de bütçelerini yormadan ekonomik yapıyı da göz önünde bulundurarak sizlere temin edeceğimizi açık yüreklilikle paylaşmak isteriz. Biliniz ki TEMAPERDE sizler için var bir başka blog yazısında görüşmek ümidiyle Perde bir evin her şeyidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir