HAKKIMIZDA

GEBZE TEMA PERDE

Gebze Tema Perde Gebze, Çayırova, Darıca, Tuzla ve tüm Marmara’da hizmet verebilecek iş yapım ağına sahip olmakla birlikte gelişen dünyaya ayak uyduran tüm gelişmişliği kurumuna aktaran dinamik yapısıyla ve geçmişten gelen perde kültürümüzü de geleceğe aktaran duruşuyla Gebze Tema Perde siz değerli müşterilerimize oldukça çeşitli ürün yelpazesiyle hizmet vermekten onur duymaktadır.

Gebze Tema Perde öncelikle Ev, ofis, okul, sanayi perdeleri tül ve kumaş perde çeşitleriyle birlikte dikey jaluzi perde, stor perde, zebra perde, pvc perde,katlamalı perde, traşlı perde, japon perde, stor zebra perde,ahşap jaluzi perde, ve tüm akıllı ve mekanik perde çeşitleri ile hizmet vermektedir.

NELER YAPIYORUZ?

HİZMETLERİMİZ

Zebra Perdeler

Stor Perdeler

Tül ve Fon Perdeler

Ofis Perdeleri

Jaluzi Perde

Dikey PVC Perde

Endüstriyel Perde

Tüm Hizmetlerimiz

SİZDEN GELENLER

MÜŞTERİ YORUMLARI

(Aşağıdaki tüm yorumlar müşterilerimizin google maps üzerinden işletmemize yapmış olduğu incelemelerden oluşmaktadır.)

cihan Unluturk
cihan Unluturk
11. Ekim, 2022.
Thank you for your tremendous help in our new project. Without your diligence, hard work, late nights, and early mornings we wouldn’t have been able to meet the deadline. Excellent work!
Sema Yamen
Sema Yamen
11. Ekim, 2022.
Gurbetten geldim araştırdım iyi ki sizi buldum, hem yaptığınız ürünlerden hem de verdiğiniz fìyatlardan çok memnun kaldım. Her şey için teşekkür ederim⭐⭐⭐⭐⭐ işiniz rast gelsin.
Gülcan Keskin
Gülcan Keskin
27. Eylül, 2022.
Tema perdeye tül diktirdim çok memnun kaldım tüllerinize takmatik taktırmanızı tavsiye ederim ben çok memnun kaldım dikim kalitesi de güzel işçilik montaj tatlı dil Güleryüz insan başka daha ne ister Allah işlerinde kolaylık versin
İrfan Gültaş
İrfan Gültaş
21. Eylül, 2022.
Meslek lisesine gitmeden ışıklardan, sağa dönünce ilk sokakta yer almaktadır. Evimizin perdelerini yaptirdiktan sonra bir çok arkadaşıma önerdim. Gerek Ulaş Bey gerek ablası çok naif, işlerini özenle yapan, sempatik ve güler yüzlü her ihtiyacınıza ve talebinize memnuniyetle ilgi gösteren başarılı bir ekip. Hem fiyat konusunda hem de ödeme kısmında sizin bütçenize göre ayarlayan çok iyi bir esnaflar. Gönül rahatlığıyla alışveriş yapacağınız ve memnun olarak döneceğiniz bir yer. Kesinlikle Tavsiye ediyorum.
Ahmet BAYAT
Ahmet BAYAT
9. Eylül, 2022.
Evimize renk kattığınız, güler yüzünüz ,işinizi ehli ile yaptiginiz ve kaliteli işçilik için teşekkürü borç bilirim saygıdeğer Ulaş bey ve Duru hanım . Herşey tam hayal ettiğimiz gibi oldu ?❤️ Allah sizin gibi esnafa bol bereketli kazançlar versin ? John Ruskin'in dediği gibi . “Kalite asla bir tesadüf değil, daima akıllı bir gayretin sonucudur.” ~
flz szn
flz szn
8. Eylül, 2022.
Evet yorum yok açıkcası fotoğraflar özetliyor temaperde bravo diyoruz.
Ulaş Karana
Ulaş Karana
31. Temmuz, 2022.
Arabama bile yaptırdım sağolsunlar kırmadılar teşekkürler temaperde
Fahrettin Tongel
Fahrettin Tongel
20. Temmuz, 2022.
İşletmenize yaptirdigimiz zebra perdeler kurumuna yakış şekilde işlerini yaptılar tongel ailesi olarak teşekkür eder bundan sonraki iş hayatınızda başarılar dileriz
KILIÇ MALİ DANIŞMANLIK
KILIÇ MALİ DANIŞMANLIK
6. Temmuz, 2022.
Ofisimize çok yakıştı. Herkese tavsiye ediyorum.
Necat Demirci
Necat Demirci
25. Haziran, 2022.
Perdelerin kalitesi çok iyi. Modeller harika. Dikim çok güzel. Teşekkürler.

BİZİ TERCİH EDEN FİRMALAR

REFERANSLARIMIZ