Sık Sorulan Sorular

Neden Gebze Tema Perdeyi tercih edelim ?

10 yılı aşan sektör deneyimi tamamı aile bireylerinin oluşturduğu birlikte hareket edebilen kurum yapısı müşteri memnuniyetini hakikaten önemseyen her müşterisinin gönlünü kazanmak için işine gösterdiği sevgisi ve devamında müşterisiyle kurduğu dostluk bağları Gebze Tema Perdeyi Tercih etmenizde önemli rol oynamaktadır. Uygun fiyatları kaliteyi önemseyen duruşu Tema Perdenin öncelenmesinde etken olacağı kanısındayız.

Seçilen Ürünler Kaç günde teslim edilir?

Gebze Tema Perde olarak sizlere en hızlı şekilde teslim etmek için elinden geleni fazlasıyla yapacaktır. Yalnız ürün teslimatı Gebze Tema standartlarında kaliteden ödün verilmeden ortalama 3 ile 7 iş gününde ürünlerinizin teslimi sağlanacaktır.

Nasıl Ölçü Alınabilir?

Ürünlerinizin istediği gibi olması adına ücretsiz keşif hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

ÜCRETSİZ KEŞİF FIRSATINDAN YARARLANMAK İÇİN TIKLAYIN

Montaj Ücretleri fiyata dahil midir?

Gebze Tema Perdeden alacağınız her ürüne yine kendi montaj ekibiyle ücretsiz montaj hizmeti sizlere sunulacaktır.

Perdelerimizi sorunsuz nasıl yıkayabiliriz ?

Perde ürünlerinizin türüne göre değişkenlik gösterebilir.Bizler sizlere stor perde ve zebra perdelerinizi profesyonel yıkama şirketlerine vermenizi önemle tavsiye etmekteyiz.

Diğer tül ve kumaş perdeleriniz için tavsiyelerimiz 30 derece hassas program seçeneği makinalarda tercih sebebi olmalıdır. Bizlere de ürünleriniz hakkında net bilgiyle ulaşarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Ödeme şartlarınız nelerdir ?

Peşin ve kredi kartı ödeme seçeneklerimiz mevcuttur. Kredi kartına taksit seçeneği de sizler için ödeme kolaylığı olarak hizmet ağımızda vardır. Sizleri düşünen ve sizler için çözüm üreten Gebze Tema Perdeyi her zaman yanınızda hissedeceksiniz.

Ürün Perde değişim koşulları nelerdir ?

Aldığınız ürünleri en geç 7 gün içinde bizlerle konuşarak eyer bizden kaynaklı bir problem var ise kayıtsız şartsız değişim sizlere sunduğumuz en önemli hizmetlerdendir.Sizleri mutlu kılmak için Gebze Tema Perde ailenizin perdecisi olarak üzerine düşeni eksiksiz yerine getirecektir.