Gizlilik Politikası

temaperde.com adresinde yayınlanan yazılı ve görsel içerik ve fotoğrafların tüm hakları saklıdır.

1- temaperde.com‘un yazılı onayı olmadan içerik ve fotoğrafların bir kısmını yada tamamının kullanılması yasaktır.

2- temaperde.com 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası’na uygun olarak yayınlanmaktadır.

3- temaperde.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır.

4- Web sayfalarımızda yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca kabul edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir.Bu nedenle sayfalarımızda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksiklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi, manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı temaperde.com sorumlu tutulamaz.

5- temaperde.com tüm verileri bilgilendirme amaçlıdır. içerik ve Köşe yazılarında yer alan içerik yazarların ve/veya editörlerin kendi görüşleri yada alıntı(kaynak göstererek)olup; ilgili konu hakkında temaperde.com‘un kendi görüşünü yansıtmaz ve temaperde.com sorumlu tutulamaz. Ayrıca sitemizdeki içeriklere yapılan okur yorumları yorumu yapan kişi veya kişilere aittir. Yazılan yorumlardan hiçbir şekilde temaperde.com sorumlu tutulamaz.

6- temaperde.com her an hiçbir şekil ve surette ön ihbara ve/veya ihtara gerek kalmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir ve/veya ortadan kaldırabilir.

7- temaperde.com sitemiz de çeşitli kaynaklardan yayınlanan ve sitemiz aracılığı ile gidilen hiçbir linkten sitemiz sorumlu değildir. Sitemiz, belirli konularda referanslar veya kaynaklar gösterebilir. Kullanıcının veya bilgisayarının bizim sitemiz yoluyla gittiği hiçbir başka siteden uğrayacağı zarardan sorumluluk kabul edilmez.

8- temaperde.com, aksi sabit olaylarla ilgili içerikleri düzeltmeyi, gerekirse içerik, fotoğraf ve görüntüyü yayından kaldırmayı taahhüt eder.

9- temaperde.com, sitemizde yayınlanan haber kaynaklarını 3. şahıs kişiler ile paylaşmaz. Paylaşılması gereken içerikler Mahkeme kararı ile veya temaperde.com, inisiyatifindedir.

PRIVACY POLICY


We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies).

Generally, we will only use your information within the temaperde.com. However, sometimes the temaperde.com uses third parties to process your information.

temaperde.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the temaperde.com requires that they do not use your personal

information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way.

When you interact with the temaperde.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you

might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the temaperde.com and its services.

When you use temaperde.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the temaperde.com cookies section of our full Privacy Policy.