Tül Perde

Gebze Tema Perde, bir perdecinin öz nüvelerini geçmişten günümüze kadar gelen tül perde türlerini ve desenlerini modern türleri birlikte sizleri için temin edebilmektedir. Perdeciliğin öz normları içerisinde yerini alan tül perde zengin renk desen,ve modeller sizlerin tercihi olmaya adaydır.

En şık ve tarz tül modelleri Tema Perde’de!

En çok tercih edilen perde modelleri arasında yer alan tül perde, hem dışarıdan meraklı gözlerin evin içini görmesini engellemekte, hem de güneş ışığını bir miktar keserken evin aydınlık kalmasınıs sağlamaktadır. Ev dekorasyonunun tamamlayıcı ürünlerinden biri olan bu perdelerin özellikleri bununla da sınırlı değil. Fonksiyonel özellikleriyle dikkan çeken bu perdeler evlerin oturma odasından, yatak odasına, çocuk odasından mutfağa kadar kullanılabilmektedir. Güneş ışınlarını tam olarak engelleyemediği, akşam evin içerisinin görünmemesi için güneşlik perde veya stor perde ile kullanımı bu modelin daha fonksiyonel olmasına yardımcı olur.

Fon tül perde ile kullanımı ortamda daha şık hava oluşturmakta ve tarzınızı daha özgür yansıtmanıza yardımcı olmaktadır. Onlarca farklı kumaş ve materyallar ile üretilen bu fon perdeler istediğiniz renkte üretilebilmektedir. Tül ve fon perde seçiminde dikkat edilmesi gereken en önemli unsur kırışmayan kumaş yapısına sahip olmasıdır. Kırışan perdeler sık sık ütülendiğinde yıpranmalar ortaya çıkmakta ve kumaş ömrü kısalmaktadır.

Onlarca kumaş ve materyal seçeneğiyle istediğiniz renk ve özellikte perde ile tarzınızı evinize yansıtmak için tema perde sayfaları üzerinden en kaliteli ürüne en uygun fiyat garantisiyle sahip olabilirsiniz.

TÜL PERDE ALIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ?

Hangi tür perde olduğu hiç önemli değil, tüm perdelerin seçimine dikkat edilmesi gereken başlıca özellikler vardır. Tül perde için en önemli dikkat edilmesi gereken nokta kumaş kalitesidir. Kırışmaz özellikte olan perdeler yıkandıktan sonra ütü istemediği için daha zor yıpranır ve daha uzun ömürlü olur.

Çok güneşe maruz kalan pencerede kullanılan tüller kesinlikle kalitleli kumaştan hazırlanmalı böylece ömrü uzatılabilimektedir.

Öte yandan perdelerin ölçüsü de doğru alınmalı böylece yere sürtmelerin önüne geçilebilir ve sağa sola çekerken daha rahat kullanım sağlanabilir.

Perde rengi seçimi yaparken mobilyalara uyumlu renkler seçilmeli, küçük odalarda kullanım yapılacaksa, düz modeller seçilmeli, gereksiz işlemelerden uzak durulmalıdır. Böylece odada daha ferah bir ortam oluşturulabilir.

Diğer dikkat edilmesi gereken nokta ise güneşlik veya stor perde ile kullanılacaksa seçilen rengin aynı olmasıan özen gösterilmelidir.

TÜL PERDE FİYATLARI

Perde fiyatları en çok merak edilen konuların başında geliyor. Ne yazık ki fiyatlar değişkenlik gösterdiği için fiyatları buradan sizinle paylaşamıyoruz. Ancak unutmayın ki Tema Perde sizlere en kaliteli ürünü en kaliteli ürünü en uygun fiyata alma  garantisi veriyor. Sizde ücretsiz keşif fırsatımızdan yararlanmak için aşağıdaki numaran bizlere ulaşabilir, evlerinizin havasını değiştirebilirsiniz.

Ya da Biz Size Ulaşalım

Uzman ekibimiz, kaliteyi en uygun fiyat garantisiyle sizlerle buluşturuyor. Aşağıdaki formu doldurun müşteri temsilcimiz en kısa sürede size en uygun teklifi iletsin.