Stor Perde

Stor Perde, günümüz perdeciliğinin geldiği noktada önemli rol üstlenen modellerin başında gelmektedir. Günlük hayatın akışına uygunluğu ve her türlü mekana uyum sağlamasıyla ön plana çıkan stor perde modelleri evlerin vazgeçilmezleri arasında yer almayı başarmıştır.

Ev, ofis, okul, fabrika ve her türlü ticari alanda kullanılan, estetik görünümü ve kolay kullanımıyla ön plana çıkan stor perdelerin montajı da oldukça basit. Kornişe veya direkt tavana montajı sağlanan perdeleri, plastik veya metal gövdeden oluşan rulosuna  bağlanan zincir sayesinde çok kolay açılıp kapanabiliyor.

Öte yandan yapımında kullanılan özel kumaş sayesinde bazı modeller maruz kaldıkları güneş ışınıyla hem kendisini temizleyebiliyor hem de koku tutmayan ve solmayan yapısıyla uzun ömürlü kullanım fırsatı sunabiliyor. Bunun yanında OEKO – TEX Standard 100 sertifikasına sahip stor perde modellerinün üretiminde kullanılan ham maddenin zararsız oldukları belirli kurumlarca test edilmiş ve zararsız olduğuna karar verilmiştir.

Düz stor perdeler kadar zebra stor perde modelleri de günümüzde en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Tül ve güneşliği bir arada kullanmak isteyenlerin birinci tercihi olan zebra stor perdeler zincirinden ayarlanarak ister güneşi içeri alabiliyor hem de engelleyebiliyor. Bunun yanında akrilik ve su geçirmez kaplamaya sahip ürünler kir ve güneş ışığından minimun seviyede etkilenip uzun ömürlü kullanım sağlayabiliyor. Ayrıca perdeler lazer kesim olduğu için iplik atma sorunuyla neredeyse hiç karşılaşılmıyor.

STOR PERDE NEDEN ÇOK TERCİH EDİLİYOR?

Stor perde’nin en çok tercih edilen modeller arasında yer almasının sebebi olarak hem kolay kullanımı hem de kullanıldığı tüm alana uyum sağlaması olarak gösteriliyor. Tül perde ve güneşliğe göre daha uzun ömürlü olması, daha fazla çeşit ve estetik olması da tercih sebepleri arasında yer alıyor. Zebra stor perde modellerinin hem güneşlik hem de perde olarak kullanılması, blackout stor perdenin ise güneşi tamamen kesmesi evlerde büyük rahatlık sağlıyor. 

STOR PERDE MODELLERİ NELERDİR?

Düz stor perde ve zebra stor perde en çok tercih edilen modellerdir. Bunların yanında bir çok stor perde modeli de bulunmaktadır. Bunlar screen stor perde, polyester stor perde, mat stor perde, dijital baskı stor perde, tül stor perdelerdir.

Gebze Tema Perde olarak, stor perde ve diğer tüm perde modelleri için size en uygun fiyat ve en kaliteli ürün garantisi veriyoruz. Ücretsiz keşif ve danışmanlık için bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Ya da Biz Size Ulaşalım

Uzman ekibimiz, kaliteyi en uygun fiyat garantisiyle sizlerle buluşturuyor. Aşağıdaki formu doldurun müşteri temsilcimiz en kısa sürede size en uygun teklifi iletsin.